www.yurthaberleri.com

Kırıkkale Valisi’nden ‘korona virüs’ açıklaması: ‘Vakalar düşüyor’

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Yoğun Bakım Ünitesi açılış töreninde yaptığı açıklamada, alınan tedbirlerle korona virüs pozitif vakalarda düşüş yaşandığını belirterek, “İl Pandemi Kurulu ile beraber aldığımız kararların meyvesini kısa zamanda gördük. Covid sürecinde aşağı doğru bir seyir ilimizde görülmeye başlandı” dedi.

Kırıkkale Valisi’nden ‘korona virüs’ açıklaması: ‘Vakalar düşüyor’
14
09 Ocak 2021 - 12:39

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) ile Kırıkkale Üniversitesi arasında yapılan AR-GE ve Yeni Ürün Tasarım Gereksinimleri konusunda işbirliği ve uygulama esaslarını düzenleyen protokol imza töreninde Yoğun Bakım Ünitesinin açılışı gerçekleştirildi. Törende konuşan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, alınan tedbirlerle korona virüs pozitif vakaların düştüğünü söyledi.”Meyvesini kısa zamanda gördük”Korona virüs salgınının tırmanış yaşandığı dönemlerden bahseden Vali Sezer, “İl Pandemi Kurulu toplantılarını yaptığımız dönemlerde bu Covid sürecinin tam tırmanışta olduğu günlük vakalarımızın 400’ü bulduğu dönemde artık il kapasitesinin ileriki dönemlerde bu sürecin devam etmesiyle birlikte yetmeyeceği kanaati oluşmaya başlamıştı. Sağlık Müdürümüz de burada sabah erken saatlerde yanıma gelerek ‘Sayın Valim bu böyle devam ederse bunun altında kalırız’ gibi bir ifadede bulunmuştu. Tabi Allah’ın yardımıyla Covid sürecinde alınan tedbirlerle, hükümetimizin almış olduğu tedbirlerle ilimizdeki bütün sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere kıymetli çalışma arkadaşlarımızla beraber İl Pandemi Kurulu ile beraber aldığımız kararların meyvesini kısa zamanda gördük” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.