www.yurthaberleri.com

Evinde ölü bulunan Kristina son mesajını sevgilisine yollamış

Evinde ölü bulunan Kristina son mesajını sevgilisine yollamış
27
05 Ocak 2021 - 15:50

 

Muğla Bodrum’da sadece yaşadığı evinde elleri arkadan kelepçeli, başına poşet geçirilmiş şekilde cansız bedeni bulunan Ukrayna vatandaşı Kristina Novytska’nın son olarak adam arkadaşına, “Ben ölürsem aileme bakar mısın?” yazılı mesaj gönderdiği ortaya çıktı. Kelepçeyi internetten 30 TL’ye satın aldığı saptanan Novystska’nın, uyku ilacı alıp, poşeti başına geçirdiği belirlendi.
Bodrum’da geçtiğimiz cumartesi günü, sadece yaşadığı kiralık evinde elleri arkadan kelepçeli başına poşet geçirilmiş haldeki cansız bedeni bulunan Ukrayna vatandaşı Kristina Novytska’nın ölümüyle ilgili detaylara ulaşıldı. Ukrayna’da yaşayan anne Larissa Novytska’nın kızının ev sahibini telefonla arayarak, “Kızım 1 Ocak günü Kiev’e gelecekti. Gelmedi kendisine de ulaşamıyorum. Bir denetim eder misin?” demesi üzerine ölü bulunan Kristina Novytska’nın meydana getirilen araştırmada, Kiev’e gitmek için tayyare bileti almadığı saptandı.

‘KELEPÇEYİ 30 TL’YE ALMIŞ’

yapılan çalışmalar sonucunda, olay yerinde bulunan kargo paketinden, genç hanımın ellerindeki kelepçeyi internet üzerinden satın aldığı saptandı. İzmir merkezli firmaya, Kristina’nın kelepçenin ücreti olan 30 lirayı kredi kartından ödediği belirlendi.

Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olduğu, bu nedenle çok iyi Türkçe konuştuğu öğrenilen Kristina Novytska’nın cansız bedeninin yanında kullanılmış 4-5 poşet bulunmuş oldu. Vaka yerinde ip ve atkı da kabul eden polis, genç kadının daha önce de defalarca farklı sebepler ile intihar girişiminde bulunduğu tespit edildi.

UYKU HAPI İDDİASI

Depresyon ilacı kullandığı öğrenilen Kristina Novytska’nın yanında ek olarak uyku hapı da bulunmuş oldu. Genç kadının uyku ilacı içip, başına poşet geçirdiği tahmin ediliyor.

Polis kayıtlarına şüpheli ölüm olarak geçen genç hanımın kesin ölüm sebebi, otopsi raporuyla ortaya çıkacak.

SON MESAJI adam ARKADAŞINA ATTI

Öte yandan genç kadının son olarak, Kiev’de emlakçılık icra eden annesi aracılığıyla tanıdığı, aynı şehirde emlakçılık meydana getiren Türk vatandaşı adam arkadaşına cep telefonundan, “Ben ölürsem aileme bakar mısın?” yazılı ileti gönderdiği ortaya çıktı. Kiev’in yanı sıra Bodrum’da da evi olduğu öğrenilen erkek arkadaşın, ifadesine başvuruldu. Adı açıklanmayan adam arkadaş, ifadesinde, “Bana ileti attı. Evli olduğum için sildim. Uzun süredir görüşmüyorduk. Temmuz ayında Bodrum’a ulaşınca benimle irtibata geçti bundan dolayı görüşüyorduk” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.