www.yurthaberleri.com

Ortaokul öğrencilerine 3 bin soruluk yeni kaynak desteği

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Öğrencilerimizin yanında olabilmek için salgın döneminde onlara sunduğumuz kaynak desteğini artırıyoruz” dedi.

Ortaokul öğrencilerine 3 bin soruluk yeni kaynak desteği
22
26 Aralık 2020 - 18:58

Millî Eğitim Bakanlığı, uzaktan eğitim sürecinde zengin kaynaklarla destek sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda 5,6,7 ve 8’inci sınıflar için hazırlanan Çalışma Fasiküllerinin 3’üncü üniteleri öğrencilerin çalışmalarını pekiştirme süreçlerini kolaylaştırması için sunuldu.Eğitim öğretim faaliyetlerine destek olmak amacıyla Kazanım Kavrama Testleri, LGS için örnek sorular ve çalışma soruları, 5, 6 ve 7’nci sınıflar için beceri temelli testler, 9, 10, 11 ve 12’nci sınıflar için tekrar testleri, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için çalışma soruları, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için birinci ve 2’nci üniteleri kapsayan çalışma fasiküllerini öğrenciler ile yıl içinde paylaşırken, bu destek materyalleri öğrenci ve öğretmenler tarafından yoğun ilgi gördü.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.