www.yurthaberleri.com

Acun Ilıcalı’dan, MasterChef Türkiye’de Uğur’un diskalifiyesi hakkında şok açıklama!

Acun Ilıcalı’dan, MasterChef Türkiye’de Uğur’un diskalifiyesi hakkında şok açıklama!
65
01 Aralık 2020 - 14:03

Acun Ilıcalı, Uğur Yılmaz Deniz’i diskalifiye etmemeleri durumunda küfre sahip çıktıklarının anlaşılacağını, bunu kimseye anlatamayacaklarını söyledi.

MasterChef Türkiye’nin yarışmacılarından Uğur Yılmaz Deniz’in, geçmiş yıllarda yaptığı küfürlü paylaşımlar ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Ali Koç’a, Aziz yıldırım’a, Kürtlere…

Uğur Yılmaz Deniz’in Twitter hesabından sövgü etmediği nerede ise kimse kalmadığı görüldü.

Paylaşımların sosyal medyada dolaşıma girmesinin arkasından Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye’den diskalifiye edildi.

Izahat bizzat Acun Ilıcalı’dan geldi: “Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.”

Bu açıklamanın ardından programa son kez çıkan Uğur Yılmaz Deniz, pişman olduğunu, paylaşımları erişkinlik döneminde yaptığını söyledi.

Niçin DİSKALİFİYE EDİLDİ, niçin EKRANA ÇIKARILDI

Ahmet Hakan’a konuşan Acun Ilıcalı, Uğur Yılmaz Deniz’in niçin diskalifiye edildiğini 3 maddeyle sıraladı:

“Uğur’un etmiş olduğu küfürler, kitlesel bir nitelik taşımasaydı belki konum toparlanabilirdi. Ama o sövgü üzerine bizim tepkisiz kalmamız, küfre sahip çıktığımız anlamı taşıyacaktı. Bunu hiç kimseye anlatamazdık.

Uğur’u ekranda uğurlarken… Kendisini ifade etmesine imkân tanıdık. Amacımız Uğur’un yaşadığı derin pişmanlığı kamuoyuna yansıtmasını sağlamaktı. Bu amacımızı sağladık.

Biz her zaman yarışmacılarımıza haiz çıkıyoruz. Uğur şu anda mutlu. Mutluluğunu da ifade ediyor. Tüm topluluğu etkileyen samimi pişmanlıktan sonrasında Uğur bu mevzuyla ilgili bir mağduriyet yaşarsa ben yanında yer alırım.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.