www.yurthaberleri.com

Meltem Demir: ‘Sinbo olarak amacımız tüm dünyaya yayılmak’

Türkiye’nin elektrikli küçük ev aletleri konusunda lider markalarından olan Sinbo’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir’in eşi iş kadını Meltem Demir, markanın mevcut durumu ve gelecek planlarıyla ilgili bilgi verdi. Demir kadın girişimcilere de tavsiyelerde bulundu.

Meltem Demir: ‘Sinbo olarak amacımız tüm dünyaya yayılmak’
21
29 Ekim 2020 - 6:47

Uygun fiyata ölçek ekonomisinin bütün avantajlarını kullanarak her kesimin bütçesine uygun evde ihtiyaç olan hayatı kolaylaştıran ürünleri üretmeyi hedefleyen Sinbo’nun kalite kontrol süreçlerinin başında olan Meltem Demir, sadece Türkiye değil tüm dünyanın en büyükleri arasında yer almayı amaç edindiklerini söyledi.“İnovatif şirketler geleceğin parlayan yıldızı olacak”“Pandeminin de etkisiyle artan işsizliğe, döviz ve bütçe yetersizliğine, istihdam sıkıntısına çözüm olacak şey üretin tesislerinin arttırılmasıdır” diyen Demir, “Herkesin şunu bilmesi lazım; Pandeminden sonraki yeni normalde üretmeyen katma değer oluşturmayan, inovasyonda geri kalan, hiçbir şirketin geleceğe dönük kalıcı olması mümkün değildir. Sadece marka sadece üretim tesisi yetmez kendi markasıyla son tüketiciye ürün satabilir ve inovativ şirketlerin geleceğin parlayan yıldızı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: