www.yurthaberleri.com

İş hayatına katılmak isteyen kadınlara eğitim desteği

Boyner Grup Akademi ve Maltepe Belediyesi iş birliğiyle hazırlanan ‘Temel Mağazacılık Eğitim Programı’ başladı. Bu sene ilki gerçekleştirilen ve pandemi nedeniyle online platformda başlayan programın ilk sınıfında 20 kadına eğitimler veriliyor.

İş hayatına katılmak isteyen kadınlara eğitim desteği
21
29 Ekim 2020 - 6:46

Kadına destek ve eğitim konularının birleştiği ‘Temel Mağazacılık Eğitim Programı’ 18 – 45 yaş arası Maltepe’de ikamet eden kadınların iş hayatına katılımına teşvik edecek. Pandemi nedeniyle online platformda gerçekleştirilen eğitimler 3 ay sürecek, programın ilk sınıfının sonunda 20 kadın mezun olacak. Türkiye’de kadın çalışan oranını artırmayı yönelik ve kadınların güçlenmesine destek verilecek.Perakende sektöründe çalışmak isteyen, mağazacılıkta kariyer hedefleyen, mağazacılığa ilgi duyan kadınlara program çerçevesinde, Dünyada ve Türkiye’de Perakende Sektörü, Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ve Servis Standartları, Görsel Düzenleme, Omni Channel & E- Ticaret gibi bir çok konuda eğitimler verilecek. Her biri alanında uzman yöneticiler ve Boyner Grup Akademi eğitmenleri tarafından verilecek eğitimlerle programandan mezun olacak kadınlar perakende sektöründe istihdam edilmek üzere hazır olacaklar. Eğitimler, kadınların sosyal becerileri ve iş becerileri geliştirecek şekilde 12 hafta sürecek bir program olarak tasarlandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: