www.yurthaberleri.com

Çocuklar Ülkesi ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nden işbirliği

Çocuklar Ülkesi KidZania İstanbul, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile işbirliği yapıyor. Çocuklara eğlenirken öğrenme hizmeti sunan Çocuklar Ülkesi’nde öğrenciler, iş hayatını yerinde deneyimlemeyecek.

Çocuklar Ülkesi ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nden işbirliği
25
29 Ekim 2020 - 7:46

Eğlenme ve öğrenme ‘edutainment’ kavramının dünyadaki ilk uygulayıcılarından biri olan KidZania’da çocuklar rol yaparak öğrenme metoduyla yeni becerileri ve değerleri kazanıyor, yeteneklerini geliştiriyor. Çocuklar Ülkesi’nde 0-14 yaşındaki çocuklar ve üniversite gençleri geleceğe dair yeteneklerini keşfetme imkanı yakalıyor. Çocuklar Ülkesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) ile ‘KidZania 7+1 Eğitim Modeli ve Staj Programı’ projesi kapsamında üniversite öğrencileri Çocuklar Ülkesi’nde uygulamalı eğitimle iş hayatına hazırlanacak. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından geliştirilen projede ağırlanacak öğrenciler, 1 eğitim – öğretim döneminde Çocuklar Ülkesi çalışanı olacak. Derste öğrendikleri teorik bilgileri uygulayarak nitelikli elemanlar yetiştirilmesi amacıyla başlatılan proje, iş yeri eğitimi ve staj deneyimini kapsayacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: