www.yurthaberleri.com

Okulun deposunu kütüphaneye çevirdi

GAZİANTEP’in Nizip ilçesinde sınıf öğretmeni Hanife Müge İmrah, görev yaptığı okuldaki kullanılmayan depoyu kendi imkanlarıyla kütüphaneye dönüştürdü.

Okulun deposunu kütüphaneye çevirdi
11
14 Ekim 2020 - 14:17

Bahçeli İlkokulu’nda görevli öğretmen Hanife Müge İmrah, okulun kullanılmayan deposunu kütüphaneye dönüştürmek istedi. Kararının ardından çalışma başlatan Hanife Müge İmrah, öğrencileriyle beraber depoyu yeniden düzenleyip, boyayarak kullanıma hazır hale getirdi. Kitaplarında yerleştirilmesinin ardından eski deponun kütüphaneye dönüştüğünü anlatan öğretmen Hanife Müge İmrah, “Okulumuz kırsal mahallede bulunan bir okul. Bu nedenle okulda kütüphane olmasının çocuklarımıza faydalı olacağını düşündüm. Bunun üzerine okulumuzda yıllardır kullanılmayan bir depoyu kütüphaneye çevirmeye karar verdik. Burada öğrencilerimin de desteğiyle depoyu güzel bir kütüphane haline getirdik. Şuan içerisinde 4 masa, 16 sandalye, kitap rafları ve oyun grubunun da yer aldığı kütüphanemiz okulumuzda bulunan tüm çocuklarımıza hizmet veriyor” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: