www.yurthaberleri.com

Bakan Kurum: ’19 yıl boyunca; birçok kez dikenli yollardan geçtik’

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Türk milletini nesne olarak görenlerden, oy deposu olarak görenlerden olmadıklarını belirterek, “Milletle yürüdük, yine milletimizle yürümeye devam ediyoruz. Tabi bu 19 yıl boyunca; birçok kez dikenli yollardan geçtik, sarp yokuşları tırmandık. Kapatma davalarıyla, karanlık vesayet odaklarıyla, faiz lobisiyle, kendisi içeride kökü dışarıda FETÖ’cü hainlerin, darbe teşebbüsleriyle mücadele ettik

Bakan Kurum: ’19 yıl boyunca; birçok kez dikenli yollardan geçtik’
10
13 Ekim 2020 - 6:43

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya’da AK Parti Meram İlçe Kongresine katıldı. Harmancık Pazar yeri açılışı ve burada düzenlenen kongrede konuşan düzenlenen Bakan Murat Kurum, 19 yıl önce AK Parti’nin kuruluşuyla Türkiye’nin yıllardır hasretle beklediği, tarihin en güçlü siyasi hareketine kavuştuğunu söyledi.“AK Parti’yle, gülmeyen yüzler gülmeye başladı”AK Parti’nin Türkiye’nin en güçlü partisi olarak tarihi yürüyüşüne kararlılıkla devam ettiğini ifade eden Bakan Murat Kurum, “Biz son seçimlerde ne dedik? Samimiyet, gayret ve tevazu. AK Parti’nin siyaset sahnesine adım attığı günden bugüne, hep samimi olduk, gayretli olduk. Türkiye’yi gerileten, milletimizin taleplerini erteleyenlerden olmadık. Cumhuru yok sayan bir Cumhuriyetçilik anlayışının karşısında durduk. Halksız bir halkçılık olmaz, milletsiz bir devletçilik olamaz dedik. AK Parti’yle, gülmeyen yüzler gülmeye başladı. Gelecek kaygısı yerini umuda bıraktı. Şanlı tarihimize hep sadık kaldık. Geleneklerimizi yaşattık, bu ülkenin kültürel dokusunu koruduk. Mazimizi okuduk, ders aldık, gelecek denilen o büyük denize, mazimizden yola çıkarak yelken açtık. Vesayetin yerini siyasete, ayrımcılığın yerini birliğe, küçük zümreciliğin yerini kuşatıcılığa biz teslim ettik. Bizim için hiçbir zaman ‘onlar veya diğerleri’ olmadı. Hep 83 milyon büyük ailemiz dedik” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: