www.yurthaberleri.com

Sedat Peker Ukrayna’da

Sedat Peker Ukrayna’da
51
10 Ekim 2020 - 14:03

Karadağ’dan Ukrayna’ya geçen Sedat Peker, hakkında tehlikeli sonuç yapanlara manidar göndermede bulundu.

Ülkemizde bazı gizli saklı tanıkların ifadeleri tarafınca yaşamış olduğu sorunlardan dolayı ortalama bir senedir yurtdışında olan Sakaryalı Sedat Peker’in Karadağ’dan Ukrayna ülkesine geçtiği öğrenildi.

GÜVENLİĞİNİ ALFA TİMLERİ SAĞLADI

Ukrayna’da milletvekili ve bununla birlikte etken general olan Mikhail Bondar ve akrabası Hüseyin Aşık tarafınca karşılanan Sedat Peker’in Ukrayna gezisinde güvenliğini kendi korumaları haricinde Ukrayna’nın en seçkin birlikleri olan Alfa Timleri tarafından yapılması ülkemizdeki bir çok insanoğlunun dikkatini çekerken, eleştirilerin de hedefi oldu.

 

ALTIN HER YERDE ALTINDIR

Sedat Peker, kendi resmi toplumsal medya hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlarda Türkiye’de kendisine polis koruması verilmesiyle ilgili eleştiride bulunanlara manidar bir halde göndermelerde bulunarak altının ezilmeyle yahut üzülmeye çalışılarak kıymet kaybetmeyeceğini altının kıymetini bilen sarrafların elinde ve de tüm şerefli insanoğluın yüreğinde bu kıymetini koruyacağına değinerek mesajlar verdi.

İşte Peker’in o paylaşımı:
KİEV ŞEHRİNDE

“Bildiğiniz üzere tarihi bağlarımız olan Ukrayna ülkesinin Kiev şehrinde misafirliğime devam etmekteyim. Kalmış olduğum zamanı Premier Palace Oteli’nin şanlı ecdadımız Osmanlı İmparatorluğu’nun 1900’lü senelerının başlangıcında büyükelçilik binasının olduğunu öğrendiğimde iç dünyamda taneâ bir seyahat yapmış oldum.

UKRAYNA’NIN EN BÜYÜK ELÇİLİK BİNASI

Battı denilen, bitti denilen son senelerında bile ecdadımız Ukrayna’nın en büyük binasını elçilik binası olarak kullanmaktaymış. Bu bizim için ne büyük bir şeref. Bugün İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’na karşı direnişin sembolü olan ve tüm Ukrayna’nın anası olarak biri olan Rodina Mat’ın heykelinin olduğu alanı ziyaret ettim.

KADIN VE ÇOCUĞA KİM KÖTÜ DAVRANIRSA DAVRANSIN…

Bu ziyaretim sırasında akrabam olan Hüseyin Aşık’ın söylemiş olduğu bir cümleyi unutamıyorum. ‘Ukrayna’da başına hangi dert gelirse gelsin kendini anlatabilme hakkına sahipsin. Sadece bu ülkede hanıma ve çocuğa kim kötü davranırsa davransın asla ama asla ne bir affı ne de başka bir şeyi mümkün değildir’ dedi. Binlerce senelik devlet geleneği olan şanlı ülkemizde hanımlarımıza ve çocuklarımıza inştanrı hak ettikleri bu değerin verileceği günlerin gelmesini ümit etmekteyim.

DEDİKODUCULAR VE KARAKTER YOKSUNLARI

Türkiye’de şahsıma polis koruması verildi diye arkadaş düşman biroldukça birey dedikodu yapmıştı. Konuk olduğum Ukrayna ülkesinin en seçkin birimlerinden bir tanesi olan Alfa Timleri tarafınca şahsıma onlarca koruma verildiğini bu resimlerde gören dedikoducular ve karakter yoksunları acaba ne hissetmekteler.

ALTIN HER YERDE ALTINDIR

Altın her yerde altındır. İster Türkiye’de, ister Makedonya’da, Karadağ’da, Kosova’da, Arnavutluk’ta, Ukrayna’da, kısacası insanoğlunun yaşadığı tüm dünya coğrafyasında. Altını ezmekle, üzmekle kıymetini yok edemezsiniz. Altın iyi sarrafların elinde ve de şerefli insanların yüreğinde her süre kıymetini bulur.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: