www.yurthaberleri.com

Acun Ilıcalı canlı yayını kapatmayı unuttu; Konuşmalarını herkes duydu

Acun Ilıcalı canlı yayını kapatmayı unuttu; Konuşmalarını herkes duydu
167
25 Mayıs 2020 - 20:49

Toplumsal medya hesabından Survivor elenen Mert Öcal ve Ersin Korkut ile canlı gösterim yapan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, canlı gösterimı kapatmayı unuttu. Ilıcalı, gösterimı kapatmayı unutunca, mevzuşmalar tüm takip edenleri tarafından duyuldu.
Survivor 2020’nin çekimleri devam ederken, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Dominik’ten Ersin Korkut ve Mert Öcal ile birlikte canlı yayın yaptı. Son olarak yarışmadan elenen Korkut ve Öcal ile canlı yayın icra eden Ilıcalı, gösterimı kapatmayı unuttu.

Yarışmanın yeni bölümü başlamadan önce yaptığı Instagram canlı gösterimı programda da gösterilen Acun Ilıcalı, Mert ve Ersin’e fanatiklerinden gelen soruları sordu. Binlerce kişinin izlediği canlı yayında bir de talihsiz kaza yaşandı. Yayını kapatmayı unutan Acun Ilıcalı ve Mert’in konuşmaları hepimiz tarafından duyuldu.

İkili arasında geçen mevzuşmalarda Öcal’ın, Ilıcalı’ya yayının faydalı olup olmayacağını sorduğu ve ünlü yapımcının ise, “çok önemli bir yayın oldu. İkinizin de olması çok faydalıydı” söylediği duyuldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: