www.yurthaberleri.com

Sedat Peker’den İrfan Aydın’a Mafya İmamı Cevabı!

Sedat Peker’den İrfan Aydın’a Mafya İmamı Cevabı!
369
20 Mayıs 2020 - 10:36

 

Kıymetli arkadaşlarım daha önce de söylemiş olduğim üzere son 3 tane daha video yapıp bu konuyu kapatacağımı söylemiştim. Bugün “3. Göz” olarak Youtube’da yayın yapan tv kanalının sahibi ve oradaki gazeteci İrfan Aydın ile ilgili kendisinin deli saçması yorumlarıyla ilgili bir şeyler anlatmaya çaba edeceğim.

Kıymetli arkadaşlarım, kıymetli kardeşlerim ben 16 yaşındayken bir psikiyatriste gitmiştim. Kendisine, kendi ruh dünyamın içindeki kargaşaları anlatmıştım. Bunun üzerine kendisi bana delilere verilen hapları vermişti. 2-3 gün içtiğimde bunun bana çok iyi gelmediğini anlamış oldum. Çünkü normal olan aklımızı da tamamen yitirmiştik. Sonrasında kendimi hangi anlamda, hangi ruhsal mevzuda sorunya oturtabileceğime çözüm bulmak için Freud’un ruh çözümü temel ilkelerinden Abraham Maslow’un hümanist psikolojisine kadar doğrusu en uçtaki iki kuram ve ortadaki tüm kuramları inceledim.

Freud psikanaliz temel ilkelerinde şu demek oluyor ki probleminin üstüne giderek tedavinin Abraham Maslow da probleminin üzerine gitmeden şuuraltının derinliklerine onu olumlu betimlemelerle göndererek bu şekilde bir tedavi yöntemini savunuyor. Bu tarz şeylerin insanın ruh dünyasına açılımlarını, yorumlarını inceledim. Kıymetli kardeşlerim ben kendimi bu anlamda bir yerlere oturtabildim sadece tanrı’a yemin olsun biraz sonra anlatacağım sebeplerle bu İrfan Aydın isimli arkadaşın ben psikolojik dünyasının bu betimlemelerin hiçbirine girdiğini anlayamadım, göremedim, bilemedim. Vallahi deli desem deli değil, akıllı desem vallahi akıllı da değil. Kendisi yayına başladığı zamanlarda, çok önemli yayına başladığı tarih, yayına başladığı tarihten 8-9 ay önce İstanbul Adliyesi’ne bir dilekçe veriliyor. Bu arzuçede kendisinin anlattığı, benim yayınladığım tweetler ve diğer birkaç şey gösterilerek benim FETÖ’cü olduğum şikayeti yapılıyor. İstanbul Başsavcılığı’nda hala dilekçe durmakta. FETÖ bölümlerine bakan savcıların önünde.

Kıymetli arkadaşlarım bu arkadaş bir başlıyor açıyor ‘Sedat Peker FG plakalı bir otomobile biniyordu. FG 01’miş bunun plakası. Bu da benim FETÖ’cülerin hiyerarşisi içerisinde konumumu anlatıyormuş, konumumun yüksekliğini gösteriyormuş. Kıymetli kardeşlerim 10 senedir cezaevindeydim. Anayasa mahkemesinin sonucuyla tahliye edildim. Doğal olarak ani bir tarih olduğu için dışarıda hazır bekleyen bir araba yok. İki tane çip, araç kiralama servislerinden kiraladık. 10-15 gün bunlara bindik. Daha sonrasında kendi otomobilimizı aldık ona binip devam ettik.

Tüm dünyayı velveleye verip FG plakalı otomobile biniyor, FG 01 diye. Kardeşim bu arabanın plakasını bir sorgulasana, bu arabanın benim mi yoksa kiralama şirketinden mi kiralanmış bunu bir görsene. Kiralama şirketinden olmasa da şimdi düzgüsel FG plakalı herkes FETÖ’cü diye nitelendirilebilir mi? İnsan psikolojisiyle ilgili en uç eserleri bile inceledim. Bu arkadaşı tanım eden bir şeyi yemin ediyorum bulamadım. Ben kendimi aykırı zannederdim, kendimi tanımlayabileceğim bilgilere eriştim. Bu arkadaşla ilgili inanın hiçbir yerde bir tarif yok.

Kıymetli dostlarım, kıymetli kardeşlerim, bu vakasın hangi sebeplerle yazıldığını idrak etmek için internete girip baktığınızda aslına bakarsanız görebilirsiniz. Sadece dedim ya yeni nesil. Ben bunu paylaştığımda 10 yaşında olanlar 14 yaşında genç oldular, 14 yaşlarında olanlar 18 yaşında oldu. Onların bilinç altına benim ismimi karışık bir şekilde yerleştirmeye çalışıyorlar. Sadece değerli kardeşim el insaf, insanda biraz akıl olur, biraz izan olur, birazcık mantık olur.

Sen 26 kişilik ilk etkisiz hale getirilecekler listesinde olan kişiyi, tek sivil olan kişiyi FETÖ’cü yapacaksın. Ergenekon sanıklarının hepsine zulüm ettiler ancak onların içinde bir kişiye daha fazla zulüm ettiler. Beni annemin cenazesine göndermediler ve bunun şeklinde o kadar çok şey var ki. Hatta şu an ismi birden aklıma gelmedi. O dehemmiyet hürriyetin genel gösterim yönetmeni. Daha sonra CHP’de millet vekili oldu. O beyefendinin bir köşe yazısı var. Ergenekon operasyonun ilk ateşi Sedat Peker’e meydana getirilen Kelebek Operasyonuyla yapıldı. İlk 3 gün adı Avrasya operasyonuyken, daha ondan sonra değiştirilip Kelebek Operasyonu oldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: