www.yurthaberleri.com

Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? (15 Mayıs ayrıntıları)

Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? (15 Mayıs ayrıntıları)
117
16 Mayıs 2020 - 7:09

Survivor’da dün akşam ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor ödül oyununu kazanan ekip villada çikolata tadı yaptı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 15 Mayıs’ta yaşananlar ve haftanın diğer detayları…

CUMA GÜNÜ YAŞANANLAR
SURVİVOR ÖDÜL OYUNU AVANTAJINI KİM KAZANDI?

Survivor’un 15 Mayıs tarihinde ekranlara gelen 77. Bölümünde ödül oyunu öncesi avantaj coşkuı yaşandı. Oyundan öncesinde ise iki takım, seçim avantajı için bayrak yarışına çıktı. Ünlüler ve Gönüllülerden dörder yarışmacı avantaj oyununda yarışmacı seçme hakkını kazanmak için mücadele verdi. Oyunun nihayetinde Survivor ödül oyunu pozitif yanlarını kazanan ekip Ünlüler oldu.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bayrak yarışında avantajı yakalayarak ödül oyununa güçlü başlamış olan ünlüler takımı, oyunu kazanmak için sıkı mücadeleye girişti. Villada çikolata ödülünün verildiği oyunda, Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında gerginlik yaşandı. Gönüllüler takımı Ünlüler takımının sayısına itiraz etti. Mert’in itirazı ile oyun alanı bir anda takımlar arası tartışmaya sahne oldu.

Heyecanlı oyunun sonunda Survivor ödül oyununu kazanan takım 10’a 5 skorla Ünlüler ekipı oldu.

PERŞEMBE GÜNÜ YAŞANANLAR
SURVIVOR’DA BASKETBOL MAÇI

Survivor 14 Mayıs’ta basketbol maçı heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı, Esat Yontunç, İrem razı gelen ile Doğu’dan oluşan Acun Medya, Barış, Ardahan, Berkan ve Yasin’den oluşan Survivor 2020 ekibina karşı mücadele etti. Büyük rekabete sahne olan ve çetin savaşım sonrası Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Basketbol Oyunu’nu hangi takım kazandı?

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyununda Gönüllüler ekipı ile Acun Medya basketbol oyununda karşı karşıya geldi ve oldukca sıkıntılı anlamış olur yaşadı. Büyük heyecana sahne olan oyunda oyuncular, ölçmeıya rekabet etti sadece zorlu mücadelede kazanan çıkmadı ve 19-19 berabere sonlanmış oldu.

ANLAT BAKALIM’I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyunu oynadı ve müthiş bir ödülle sınandılar. Maksimum bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film tadı yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.

ÇARŞAMBA GÜNÜ YAŞANANLAR

Survivor’da finale doğru rekabet arttı, coşku dozu yükseldi. 13 Mayıs Survivor yeni kısmınde sembol ödül oyunu ve ekip oyunu coşkuı yaşandı. Ersin’in gitmesiyle Ünlüler güç kaybetse de mücadeleyi bırakmadı. Sakatlığı sebebiyle Survivor 2020’den ayrılan Ersin Korkut’u yarışmacı arkadaşları gözyaşları ile uğurlamıştı ve yeni ödülle moral kazanmak istiyordu.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 13 Mayıs Çarşamba akşamı ödül oyunu ile ekranlara geldi. Survivor’un yeni kısmınde hem erkeklerde aynı zamanda kadınlar arasında bireysel sembol oyunu oynandı. Oyun sonunda ise bazı adlar bireysel sembolü aldı. İlk defa oynanan takım oyununda ise Survivor Ardahan ile Sercan’ın rekabeti dikkat çekti.

SURVİVOR BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da Ersin’in gitmesiyle Ünlüler takımında güç kaybı olup olmayacağı beklenirken, sembol oyununda her iki takım yarışmacıları da iyi mücadele verdi. Hem erkeklerde aynı zamanda hanımlar içinde oynanan bireysel sembol oyununda yarışmacılar kendilerini gösterme fırsatı buldu.

Oynanan oyun sonucunda bireysel sembolü erkeklerde Yasin, hanımlarda ise Evrim kazandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: