www.yurthaberleri.com

Ünlü spiker Ece Ünerden çarpıcı açıklama: “Bir dönem eşcinseldim”

Ünlü spiker Ece Ünerden çarpıcı açıklama: “Bir dönem eşcinseldim”
123
15 Mayıs 2020 - 22:08

Show Haber spikeri Ece Üner, armağan Çağlayan’ın toplumsal medya hesabı üzerinden yayınladığı programa konuk oldu. Meslek hayatından evliliğine kadar birbirinden ilginç yorumlarda bulunan Üner, “yaşamımın bir döneminde işcinseldim. Sadece şuan değilim” dedi.

“ASIL EMEKTARLAR DEĞİL, SPİKERLER BAHŞİŞİ ALIYOR”

Bir restoranda yemeği aşçı yapar sadece bahşişi garson alır diyen Üner, “Bizim meslekte de aslolan emektarlar muhabirler, editörler, kameramanlar, prodüktörler, montajcılar ama bahşişi kim alıyor? Spikerler. Ben bahşişi de istiyorum. Hepimizin içinde teşhircilik, görünür olma isteği olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra muhabirlikten ekrana doğru evrildi vaka” dedi.

“YANLIŞ ÜSLUP, DOĞRU SÖZÜN CELLADIDIR”

Ana haberde yaptığı yorumlarla ilgili mevzuşan Üner, “Ben yanlış üslup doğru saslın celladıdır. Ben buna inanıyorum. Dolayısıyla doğru üslubu seçmek için uzun konuşmalarımda üzerinde baya kafa yoruyorum. Muhalif bir şeyi kelimeleri seçmeden söylersem bunun kaybet kaybet olacağına inanıyorum. Kısa konuşmalar ise doğaçlama şeklinde oluyor. Hafif yorumlarımda metinlere kimse bakmıyor ancak genellikle bakıyorlar” dedi.Ece Üner’in konuşmasından satır başları şöyle:

“ÇOCUĞUMUN GÖZÜNE BAKAMAYACAĞIM BİR ŞEYİ SÖYLEMİYORUM”

“Ben dünyadaki adaletsizliği değiştirebileceğimiz düşünmüyorum fakat adaletsizlik karşısındaki duruşumuzu değiştirebileceğimizi ve bunun çok büyük bir fark yaratacağını düşünüyorum. Ukrayna Devlet başkanı ilk seçildiğinde, “Ben bir ikon değilim, devlet dairelerine benim değil, çocuklarınızın resmini asın ve bir karar vereceğiniz süre çocuğunuzun gaslınün içine bakarak verin o kararı” dedi. Ben 3 buçuk sene öncesinden bir kız çocuğu sahibi oldum ve doğum meydana getirdiğim günden beri haberleri eskisi şeklinde sunamıyorum. Dilim gitmiyor. Kızımın gaslınün içine bakamam şeklinde geliyor ve bu duruma sebep olacak hiçbir şeyi o günden beri söylemiyorum”

“LİNCİ YERKEN BEN YAPMADIM OLMAZ”

“İnanmadığım bir haber olduğunda sunarken belli ederim. Sadece haberlerden editoryal anlamda da sorumlu olduğumu düşünüyorum. Bazı hatalı haberlerde linçte yedim. Fakat yaşam bu alkışı alırken çok güzel linçi yerken ben yapmadım olmaz”

“HER KUŞ KENDİ TÜRÜYLE UÇAR”

“Her kuş kendi türüyle uçar sözüne inanıyorum. Benim eşim televizyoncu, CNN Türk’te çalışıyor. Ben CNN Türk’te çalışırken tanışmıştık onunla. Kimi zaman bir tek bakış numaraları ile 5 numaralı bakış, 7 numaralı bakış, 3 numaralı bakış. Birbirimize bakarak ne işe yaradığını, neyin bizi kırdığını anlayabiliyoruz, aynı dili konuşuyoruz. Aynı işi icra eden biriyle zor olmuyor ama inanırım eşim bambaşka bir sektörden olsaydı çok zor belki de olanaksız olurdu geçinmek”

“BİR ARA İŞCİNSELDİM”

“Bir ara işcinseldim. 7 gün falan çalışıyordum. Yaşamımda böyle bir dehemmiyet var. Benim babam CNN Türk’te genel müdürlük yaptığı için bende o dehemmiyet CNN Türk’te bulunmuş olduğum için onun kızı olduğum için başladığım düşünüldü. İnsanlar 1 birim çalışırken ben 10 birim çalıştım”

“ANNEMLE o denli ÇOK TAMAMLANMAMIŞ CÜMLEMİZ VAR Kİ”

“fakat kızımın doğumundan sonra asla keşke demek istemiyorum. Çünkü benim çalışan bir annem vardı, beni babaannem büyüttü. O kadar çok keşkemiz kaldı ki annemle. O kadar çok tamamlanmamış cümlemiz var ki ve o hala ilişkimizde travma yaratıyor. Ben bunu yaşamayacağım dedim. Bu programla birlikte ilk defa bu şekilde bir çıkarımda bulundum. Kim bilir bu zamana kadar anneme gör beni diyordum”

“ARTIK TÜRKİYE GÜZELİ OLUP HABER SUNMAK YOK DEDİM YERİME JÜLİDE ATEŞ GELDİ”

“2014’te ilk Show Haberde Ana haberi sunmaya başladığımda gençtim. Çok röportaj talebi geliyordu. Bende röportajlarda ‘Nevşin Mengü, ben, şu, bu alandan geliyoruz. Bir gün Alibeyköy su baskınında ertesi gün depremde ertesi gün Akçakale’de cenkta, cephede, ertesi gün Çırağan’da liderlerle. Artık öyle Türkiye güzeli olupta gelip haber sunmak yok dedim. 2 hafta sonra Jülide Ateş geldi yerime. Ben bölgeleri süpürerek çıktım böyle”
Kaynak Yeniçağ: Ünlü spiker Ece Ünerden çarpıcı açıklama: “hayatımın bir döneminde işcinseldim”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: