www.yurthaberleri.com

Süper taşıyıcı teyze…İlk tespitlere göre virüsü 57 kişiye bulaştırmış!

Süper taşıyıcı teyze…İlk tespitlere göre virüsü 57 kişiye bulaştırmış!
114
11 Mayıs 2020 - 21:20

Ülkemizde ve ilimizde Covid-19 vakalarında düşüşlerin görülmesiyle başlayan normalleşme planı hayata geçirilirken, Akyazı’da akşam saatlerinde gelen bir haber virüs tehlikesini gözler önüne serdi.. Düşüşlerin görülmesiyle süregelen normalleşme planı hayata geçirilirken, Akyazı’da akşam saatlerinde gelen bir haber virüs tehlikesini gözler önüne serdi

 KORKUNÇ GERÇEK HASTANEDE ORTAYA ÇIKTI

Akyazı’nın bir mahallesi’nde yaşayan 59 yaşındaki T.A. Adlı kadin bugün virüs belirtileri ile getirilmiş olduğu hastanede meydana getirilen testlerde durumu ‘olumlu’ çıktı. Bunun üzerine derhal hastanede nezaret altına alınarak karantina uygulanan hanımının virüsü iyi mi kaptığı yönündeki bilgiler araştırılmış olduğunda ise gerçekler ürküttü..

İFTAR,CENAZE VE MUKABELELERE GİTMİŞ

Yaşlı kadın hastanede virüs taşımış olduğunı bilmeden gmeşhurk yaşamına devam ederek bu 14 günlük süre içinde 2 aile iftarı, bir cenaze ve ramazan boyunca da evlerde okunan mukabelere katılmış olduğunı söyledi..

ŞİMDİLİK 57 KİŞİ SAYI ARTABİLİR

Yaşlı kadın birlikte evde birlikte yaşadığı 3 kişiyle birlikte virüs bulaştırdığı belirtilen 57 fert için karantina uygulanması kararlaştırıldı.

KARANTİNA BÖLGESİ OLACAK

Yaşlı kadın virüs taşırken gittiği iftar, cenaze ve mukabelelerden dolayı çok fert de virüs bulaştırdığı tahmin ediliyor
kadının yaşadığı  ve virüs bulaştırdığı mahallelerde (Kamu sağlığını dikkate alarak veremiyoruz) 14 gmeşhurk karantina uygulamasının gündemde olduğu öğrenildi.

59 yaşındaki T.A.’nın yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Öte yandan kadının yaşadığı mahalledeki karantina durumu İl Hıfzsıhha Kurulunun toplantısından sonrasında belli olacak. (Akyazınet)

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: