www.yurthaberleri.com

Sedat Peker’e gönderme yapmıştı! Özür diledi… “Ağabey vallahi alkollüydüm”

Sedat Peker’e gönderme yapmıştı! Özür diledi… “Ağabey vallahi alkollüydüm”
136
07 Mayıs 2020 - 6:26

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’da yaşadığını belirten ve Twitter’dan @Drej83004695 kullanıcı adıyla yayınladığı video ile Sedat Peker’e atar icra eden Emre Niş isimli kişiden özür videosu geldi. Emre Niş videoda “Alkollüydüm, Sedat ağabeyden özür dilerim” dedi.

Bir süredir yurtdışında bulunan Sedat Peker geçtiğimiz günlerde bir video yayınlamış ve videoda kendisini kimsenin asla küçültemeyeceğini ifade ederek, gitmek isteyen kişileri de yaşadığı evde karşılayabileceğini belirtmişti.

Bu videonun peşinden Sakarya’da yaşayan Emre Niş adlı kişi Twitter’da @Drej83004695 kullanıcı adıyla bir video yayınlayarak, Sedat Peker’e atar yapmış ve Sakarya’ya davet etmişti.

Geçtiğimiz gün yayınladığı videoda Sedat Peker’e atar yapan ve hakaretlerde bulunan Emre Niş isimli kişiden şimdi de özür videosu geldi.

Niş yayınladığı videoda, “Haddim olmayarak büyüklerimin hakkında ileri geri mevzuştum, alkollüydüm. Ağzımdan ne çıktığını tam bilmiyordum. Söylediklerimin farkında bile değilim. Biliçaltıma öyle yerleşmiş. Sedat ağabeyden çok ama çok özür dilerim. Kendisini de çok seven biriyim aslına bakarsanız. Kendime yakıştıramadım. ” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: