www.yurthaberleri.com

Milli futbolcunun karısı okul müdürünü tehdit etti

Milli futbolcunun karısı okul müdürünü tehdit etti
88
07 Mayıs 2020 - 15:25

Eski futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık, kendisi hakkında ‘çocuğuna şiddet uyguluyor’ diye şahitlik icra eden okul müdürüne “Seni dağa kaldırıp çırılçıplak serserilere leş edeceğim” diyerek tehditler savurdu.

Aşık’ın iki yıla kadar hapsi isteniyor.Türk ulusal Futbol ekipı’nın eski yıldızı Emre geçtiğimiz aylarda boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık’ı çocuklarını darp ettiği ve kötü davrandığı nedeni öne sürülerek mahkemeye verdi. Çocukların darp edildiğini gösteren fotoğraflarına rağmen anne Aşık, suçlamayı reddetti. Yağmur Aşık, bu süreçte aleyhine ifade veren çocuklarının okul müdürüne tehdit ve hakaretler savurdu.

“YÜZÜNE KEZZAP ATACAĞIM”

Yağmur Aşık’ın oğlunun eğitim gördüğü okulun müdürü Asiye K., ufak E.’nin yaşadığı psikolojik bunalıma tanıklık ettiğini söyleyip şahit olarak ifade vermişti. Sabah’ta yer edinen habere bakılırsa; okul müdürü Asiye K., geçtiğimiz günlerde savcılığa başvurarak, Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiğini belirtti. Asiye K., “Beni önce ‘Kadınsın, başına her türlü iş gelir’ diye, sonra da ‘Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım’ diye tehdit etti” ifadelerini kullandı. Okul müdürü uzlaşmayı kabul etmeyince Yağmur Aşık hakkında iki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.Okul müdürü, Yağmur Aşık’ın kendisine savurduğu tehditleri şu şekilde sıraları: “biz karı-kocayız, aile işlerine karışma, bir tek bir kadınsın, başına her türlü iş gelebilir. Seni dağa kaldırtacağım, çırılçıplak serserilere leş edeceğim. Ailene ve yakınlarına zarar vereceğim, yüzüne kezzap atıp okulunu yakacağım.

“ÇOK VUKUATI BULUNUYOR

Snob Magazin’in haberine görğe gergin halleriyle tanınan Yağmur Aşık daha önce desokakta bulmuş olduğu baykuşu tedaviye götürdüğü veterinere şiddet uygulamış,bir hastanede bir otoparkçıyı darp etmiş, görümcesine şiddet uygulamış ve Emre Aşık’ın avukatını tehdit etmişti. Emre Aşık’ın avukatı ise 8 ayrı suçtan Yağmur Aşık’tan şikayetçi olmuştu. Aşık son olarak cezaevi firarisinin aracında yakalanmıştı.UZAKLAŞTIRMA TALEP ETMİŞTİEmre Aşık’ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp, davadan vazgeçmesi için tehdit edildiğini öne sürerek, Yağmur Aşık hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Avukat Alp, küçük kızıyla ilgili olarak da tehdit edildiğini iddia ederek, Yağmur Aşık hakkında uzaklaştırma kararı verilmesini talep etmişti.
Kaynak Yeniçağ

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: