www.yurthaberleri.com

Sedat Peker’den yeni video

Sedat Peker’den yeni video
131
05 Mayıs 2020 - 14:13

CEVABIMDIR

3 bölümden oluşturduğunu söylediği videonun ilk bölümünü kamuoyu ile paylaşan Sedat Peker, “Şahsımla alakalı karalama çalışmalarına verilmesi gerektiğine inandığım cevabımdır” açıklamasıyla çarpıcı konulara yer verdi.

İLK YAPILANMANIN ALGI ÇALIŞMASI

“Son 3-4 senedir şahsımla yapılan karalama çalışmalarının sizler de farkındasınızdır. Yurtdışına çıkmış olduğum son 7-8 aydır zamanda da bu çalışma zannederim ki, misliyle katlanarak devam etmektedir. Kıymetli dostlarım bu konulara açıklık getirmek için, peşpeşe 3-4 tane video çekmemin zor olacağını düşündüm. Bu ilk videoda, ilk yapılanmanın algı çalışmalarını ve şahsımca neticelerini anlatmak isterim.

HAKKIMDA GIYABİ TUTUKLAMA VERİLDİ

Kardeşlerim ben ilk yurtdışına çıktığımda hakkımda şöyle bir dedikodu yayımlandılar. Dediler ki, ‘Sedat Peker, YPG’ye, yani PKK’nın Suriye koluna silah satmaktan hakkında gıyabi tutuklama verildi. İnterpol kararı çıkarılıyor” diyen Peker’in işte o ilk yayımladığı videonun devamı…

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: